יעיל נוע
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 03-5509148
שירות לקוחות

שירות לקוחות

ברוכים הבאים לשירות הלקוחות של יעיל נוע SHOP!

לגולשים החדשים מביניכם, כדאי להקדיש כמה דקות להכיר את האתר. בטרם תבצעו קנייה, חשוב שתדעו כי השימוש באתר נעשה על פי תקנון האתר (המפורט בהמשך), אשר הינו תנאי לביצוע רכישות באתר. זכרו, שבמקרה ותבצעו עסקה ותחפצו לבטלה, ביטולה ייעשה אך ורק בהתאם למדיניות ההחזרות והביטולים של האתר.

להתחלת הקנייה באתר, יש למצוא את המוצר המתאים לך (באמצעות ניווט בקטגורית המוצרים מצד ימין באתר) ולאחר הרשמה קצרה, תוכלו ליהנות מהמוצרים והמבצעים המוצעים לכם באתר.

תקנון:

  • הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון, כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים.
  • גלישה בחנות המקוונת של יעיל נוע שופ ו/או הזמנת ו/אורכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון, לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש בחנות באתר ו/או בחנות.
  • אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר, אלא אם כן ניתנה הסכמה בכתב ומראש מטעם החנות.
  • נפלה טעות בתיאור המוצר , לא יחייב הדבר את החנות ו/או את הספקים.
  • החנות ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה, תהא עילת התביעה אשר תהא, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.
  • החנות לא תהא אחראית להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על הלקוח ועל חשבונו.
  • הלקוח יהיה אחראי באופן בלעדי לתחזוקתו ולשירות הנדרש למוצר אשר נרכש באמצעות האתר, אלא אם נכתב אחרת.
  • כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן. במקרים שאינם בשליטתה ואו הנובעים מכוח עליון , החנות לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא , עקיף או ישיר שייגרם ללקוח או למי מטעמו , אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה והכל שלא כתוצאה ממעשה ו/או מחדל של החנות ו/או מנסיבות שאינן בשליטת החנות ו/או אירועים הנובעים מכוח עליון.

כמו כן, ניתן לפנות לשירות הלקוחות של יעיל נוע SHOP:
פעילות בימים א' - ה' בין השעות 08:00-17:00. טל: 03-5509148, פקס: 03-5507969.

קנייה מהנה, צוות יעיל נוע SHOP